Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Akademia OverAble - Prolog

Akademia OverAble - Prolog

PROLOG

Hana
Kiedy byłam małą dziewczynką, ludzie bardzo często mi mówili że owe imię do mnie pasuje. Ponieważ przypominałam piękny kwiat. Pewnej pełni księżyca instynktownie wyszłam na taras. Leżało tam ciało mojej mamy. Nad nią płakał taty. Nie wiedziałam co się stało. Delikatnie dotknęłam ręki mojej zmarłej matki i zaśpiewałam piosenkę którą mi nuciła zawsze gdy nie mogłam zasnąć. Wtedy stał się cud. Na drugi dzień  zostałam wysłana do babci. Nikt mi nie powiedział co się dzieje. Po tygodniu dowiedziałam się że nie mam już rodziców. Zostali zamordowani. Dzisiaj mam 19 lat. Moja babcia zmarła miesiąc temu. Po jej śmierci odwiedził mnie pewien mężczyzna wręczając list z pewnej Akademii. Dodał że jest to ostatnia wola moich rodziców. Nie wierzyłam w to. Niestety zostałam zmuszona do dołączenia.

Toaro
Już od małego marzyłem aby uczęszczać do Adamie OverAble. Lokaj od najmłodszych lat uczył mnie samoobrony oraz posługiwania się mieczem. Jestem synem biznesmenów. Mogę robić wszystko na wolną rękę. Nie interesują mnie inni. Jedyną osobą na którą zwracałem uwagę był Yasuo. Mogę z nim się pojedynkować na poważnie. Aktualnie mam 20 lat. Uczęszczam do szkoły której chciałem ale zmieniło się jedno. Teraz zwracam uwagę nie tylko na mojego rywala. Ale także na nią...

Ayako
Wtedy, 4 lata temu kończyłam 15 lat. Miałam posiąść moc lisiej bestii. Cały klan miał się cieszyć z owego święta lecz niestety, stało się inaczej.
Tamtego majowego popołudnia, kiedy podawano mi misę ze świętą sake* na oczyszczenie ciała i duszy, ktoś uśmiercił kapłana. Stałam jak wryta, cały klan popadł w chaos.
Zza drzew wyskoczyli ludzie. Należeli do wrogiego klanu z którym mamy wojnę od parunastu lat. Matka szybko ściągnęła mnie z pola widzenia wrogów, i dokończyła rytuał za kapłana, w starej jaskini .Niestety nie posiadała takiej mocy jak jej poprzednik dlatego zapieczętowała bestie we mnie abym nie zrobiła krzywdy innym oraz sobie. Niestety od razu po zapieczętowaniu, umarła. Nie mogę korzystać z mocy bestii i raczej tak zostanie do końca mych dni, ponieważ nikt do kogo zwróciłam się o pomoc nie jest w stanie mi jej zdjąć. Jestem jedyną ocalałą ze swojego klanu. Kiedy wróciłam do wioski, zastałam tam jedynie ogień i ciała moich bliskich. Dzisiaj mam 19 lat. Do Akademii OverAble zostałam ściągnięta w wieku 16 lat aby się szkolić. Moim planem jest zemsta na wrogim klanie.

Aito i Kaito
Mieszkaliśmy z mamą na obrzeżach miasta. Były to slumsy. Nasza matka pracowała jako prostytutka abyśmy mieli na jakiekolwiek jedzenie. Pewnego dnia zachorowała. Razem z bratem włamaliśmy się do zielarskiego po lekarstwo dla niej. Ukradliśmy je bez problemu. Niestety kiedy wróciliśmy nasza mama już nie żyła.  Po jej śmierci zaczęliśmy kraść. Zaczęło się od zwykłych portfeli. Razem z bratem nauczyliśmy rabować większe działalności jak i włamywać się do najbardziej chronionych serwerów kraju. Niestety pewnej nocy, coś poszło nie tak. Złapał nas dyrektor pewnej akademii. Oznajmił że jeśli dołączymy do jego szkoły nie wyda nas policji. I tak oto już od 2 lat uczęszczamy do OverAble. Nie chcieliśmy tu być jednak była to nasza jedyna forma ucieczki od więzienia.

Yasuo
Od małego uczono mnie właściwej etykiety oraz posługiwaniu się szermierką. Jestem członkiem rodziny królewskiej, dlatego muszę się jakoś prezentować. Jednak OverAble jest dla mnie małą ucieczką od tego sztywnego życia. Uwielbiam przedrzeźniać Torao co zazwyczaj kończy się pojedynkiem. Mam 20 lat i jestem dumny z tego kim jestem.

Tokiko
Z tego co pamiętam to od najmłodszych lat tata szkolił mnie na ninja. Dlatego cieszę się że zostałam przyjęta do Akademii OverAble. Będę mogła pokazać swoje umiejętności a także się wykazać !  Mam nadzieję że poznam wielu przyjaznych ludzi i zostaną moimi przyjaciółmi.Nie lubię gdy jest stosowana przemoc w stronę słabszych. Jestem Tokiko i mam lat 19 !

Naoko
W wieku 9 lat rodzina zaczęła uczyć mnie projektować bomby oraz je rozbrajać. Do tego nauczyła posługiwać się bronią palną. Można powiedzieć że to rodzinny biznes a Akademia OverAble jest jej częścią. Jeżeli chodzi o mnie, to wiem że żadna panna się mnie nie oprze. Dopiero 18 lat a już tyle się ich poznało

Koneko
Mimo że przebywałam wśród ludzi to i tak czułam się samotna. Na szczęście mam Ciebie Kagami i mogę na Ciebie liczyć zawsze. Teraz nie potrzebuje sztucznego tłumu wokół mnie. Wolę się trzymać na uboczu. Moja przeszłość nie jest ważna. Mając zaledwie 18 lat widzę za dużo rzeczy.

_________________________________________

sake*-wódka19:45:44 17/08/2014 [Powrót] Komentuj

Akademia OverAble Shoujo Namida- Kobiece ŁzyZapraszam na stronę bloga na facebooku. Tam informuję czytelników o nowych rozdziałach oraz innych sprawach związanych z opowiadaniem.

2014
Październik
Wrzesień
Sierpień


13501


Zareklamuj bloga :D

Zareklamuj bloga!

Toplista Twórczości

Magiczne opowiadania

Fantasy - Opowiadania

Największa toplista blogów i

stronek!!!


Zareklamuj swojego bloga ;)

Najlepsze opowiadania w sieci!


Akademia OverAble